GPC55-24G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GPC55-24G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GPC55-24G
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 55W
Ngā Rauemi: GPC55-24G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GPC55-24G
Tau Wae GPC55-24G Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 55W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5223 pcs Pepa Raraunga GPC55-24G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 6.30" L x 3.94" W x 1.68" H (160.0mm x 100.0mm x 42.7mm) Raupapa GPC55
Mana (Watts) 55W Tae Mahi 0°C ~ 50°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Universal Input He pai 70%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 2.3A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 2.3A