GPC55-12G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GPC55-12G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GPC55-12G
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 55W
Ngā Rauemi: GPC55-12G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GPC55-12G
Tau Wae GPC55-12G Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 55W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4133 pcs Pepa Raraunga GPC55-12G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 6.30" L x 3.94" W x 1.68" H (160.0mm x 100.0mm x 42.7mm) Raupapa GPC55
Mana (Watts) 55W Tae Mahi 0°C ~ 50°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Universal Input He pai 70%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 4.7A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 4.7A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GPC55-24
GPC55-24
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 55W
I roto i te taonga: 4437 pcs
Tikiake: GPC55-24.pdf
RFQ
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 55W
I roto i te taonga: 4591 pcs
Tikiake: GPC55-12.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V 55W
GPC50F
GPC50F
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 50W
Tikiake: GPC50F.pdf
GPC50AG
GPC50AG
Tikiake: GPC50AG.pdf
GPC50A
GPC50A