GPC41-24G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GPC41-24G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GPC41-24G
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 40W
Ngā Rauemi: GPC41-24G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GPC41-24G
Tau Wae GPC41-24G Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5772 pcs Pepa Raraunga GPC41-24G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 4.00" L x 2.00" W x 1.50" H (101.6mm x 50.8mm x 38.1mm) Raupapa GPC41
Mana (Watts) 40W Ētahi Ingoa 271-2337
Tae Mahi 0°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana Yes
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Universal Input
He pai 77% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 1.7A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.7A Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GPC41-12
GPC41-12
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 40W
I roto i te taonga: 4209 pcs
Tikiake: GPC41-12.pdf
RFQ
GPC50A
GPC50A
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 50W
I roto i te taonga: 5745 pcs
Tikiake: GPC50A.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V 40W
Tikiake: GPC41-15.pdf
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 40W