GPC41-12G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GPC41-12G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GPC41-12G
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 40W
Ngā Rauemi: GPC41-12G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GPC41-12G
Tau Wae GPC41-12G Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5522 pcs Pepa Raraunga GPC41-12G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 4.00" L x 2.00" W x 1.50" H (101.6mm x 50.8mm x 38.1mm) Raupapa GPC41
Mana (Watts) 40W Ētahi Ingoa 271-2336
Tae Mahi 0°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana Yes
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Universal Input
He pai 77% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 3.3A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 3.3A Whakaaetanga CE, cURus, TUV