GLD150-15G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GLD150-15G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GLD150-15G
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V 150W
Ngā Rauemi: GLD150-15G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GLD150-15G
Tau Wae GLD150-15G Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5266 pcs Pepa Raraunga GLD150-15G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 7.00" L x 4.50" W x 1.70" H (177.8mm x 114.3mm x 43.2mm) Raupapa GLD150
Mana (Watts) 150W (180W Forced Air) Ētahi Ingoa 271-2328
Tae Mahi 0°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
He pai 80% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 10A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 10A Whakaaetanga CE, cURus, TUV