GLD150-12G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GLD150-12G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GLD150-12G
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 150W
Ngā Rauemi: GLD150-12G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GLD150-12G
Tau Wae GLD150-12G Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5468 pcs Pepa Raraunga GLD150-12G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 7.00" L x 4.50" W x 1.70" H (177.8mm x 114.3mm x 43.2mm) Raupapa GLD150
Mana (Watts) 150W (180W Forced Air) Ētahi Ingoa 271-2327
GLD15012G
Tae Mahi 0°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
He pai 80% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 12.5A Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Nga tono Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GLD150-24
GLD150-24
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 150W
I roto i te taonga: 5153 pcs
Tikiake: GLD150-24.pdf
RFQ
GLD140D
GLD140D
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CNVRTR 5V 24V +/-12V 140W