GECA40HG
Ault / SL PowerAult / SL Power
GECA40HG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GECA40HG
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 3.3V +/-12V 40W
Ngā Rauemi: GECA40HG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
84 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GECA40HG
Tau Wae GECA40HG Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 3.3V +/-12V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3054 pcs Pepa Raraunga GECA40HG.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -12V
Putanga - Mahi 2 12V Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.25" H (127.0mm x 76.2mm x 31.8mm) Raupapa GECA40
Mana (Watts) 40W Ētahi Ingoa 271-2534
Tae Mahi 0°C ~ 45°C Tau o nga Hua 3
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Universal Input He pai 80%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 3 Output 3.3V 12V -12V 3.5A, 2A, 300mA 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 3.5A, 2A, 300mA
Whakaaetanga CE Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GECA20-24G
GECA20-24G
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 20W