GECA40AG
Ault / SL PowerAult / SL Power
GECA40AG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GECA40AG
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 40W
Ngā Rauemi: GECA40AG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GECA40AG
Tau Wae GECA40AG Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3201 pcs Pepa Raraunga GECA40AG.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -12V
Putanga - Mahi 2 12V Putanga - Whakaputa 1 5V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.25" H (127.0mm x 76.2mm x 31.8mm) Raupapa GECA40
Mana (Watts) 40W Ētahi Ingoa 271-2531
Tae Mahi 0°C ~ 45°C Tau o nga Hua 3
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Universal Input He pai 80%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 3 Output 5V 12V -12V 3.5A, 2A, 300mA 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 3.5A, 2A, 300mA