AD1120-48F
Atop TechnologiesAtop Technologies
AD1120-48F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AD1120-48F
Kaihanga / Waitohu: Atop Technologies
Whakaahuatanga hua 120W/2.5A DIN-RAIL 48VDC POWER S
Ngā Rauemi: 1.AD1120-48F.pdf2.AD1120-48F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AD1120-48F
Tau Wae AD1120-48F Kaihanga Atop Technologies
Whakaahuatanga 120W/2.5A DIN-RAIL 48VDC POWER S Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1596 pcs Pepa Raraunga 1.AD1120-48F.pdf2.AD1120-48F.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Momotuhi - Whakauru 100 ~ 240 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 4.76" L x 2.95" W x 4.33" H (121.0mm x 75.0mm x 110.0mm) Raupapa -
Mana (Watts) 120W Ētahi Ingoa 50501201480001G
Tae Mahi -20°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae DIN Rail Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, DC Input Capable He pai 82%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 2.5A 100 ~ 240 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 2.5A
Whakaaetanga CB, CE, cULus Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AD1072-24F
AD1072-24F
Kaihanga: Atop Technologies
Whakaahuatanga: 72W/3A DIN-RAIL 24VDC POWER SUPP
I roto i te taonga: 2235 pcs
Tikiake: AD1072-24F.pdf
RFQ
AD1139J
AD1139J
Kaihanga: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga: IC DAC SNGL 18BIT 32-CDIP
I roto i te taonga: 80 pcs
Tikiake: AD1139J.pdf
RFQ
AD112
AD112
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: SCOTCH SUPER GLUE GEL AD112 .07
I roto i te taonga: 42579 pcs
Tikiake:
Kaihanga: Atop Technologies
Whakaahuatanga: 100W/4A DIN-RAIL 24VDC POWER SUP
Tikiake: AD1100-24F.pdf
AD106-02E
AD106-02E
Kaihanga: NVE Corporation
Whakaahuatanga: MAGNETIC SWITCH OMNIPOLAR 8SOIC
Tikiake: AD106-02E.pdf
AD117
AD117
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: SCOTCH SUPER GLUE LIQUID AD117 .
Tikiake:
Whakaahuatanga: 120W/5A DIN-RAIL 24VDC POWER SUP