AD1120-24F
Atop TechnologiesAtop Technologies
AD1120-24F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AD1120-24F
Kaihanga / Waitohu: Atop Technologies
Whakaahuatanga hua 120W/5A DIN-RAIL 24VDC POWER SUP
Ngā Rauemi: 1.AD1120-24F.pdf2.AD1120-24F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AD1120-24F
Tau Wae AD1120-24F Kaihanga Atop Technologies
Whakaahuatanga 120W/5A DIN-RAIL 24VDC POWER SUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1424 pcs Pepa Raraunga 1.AD1120-24F.pdf2.AD1120-24F.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Momotuhi - Whakauru 100 ~ 240 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 4.76" L x 2.20" W x 4.33" H (121.0mm x 56.0mm x 110.0mm) Raupapa -
Mana (Watts) 120W Ētahi Ingoa 50501201240001G
Tae Mahi -20°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae DIN Rail Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, DC Input Capable He pai 81%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 5A 100 ~ 240 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 5A