RFB350-48S12-R5TY
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RFB350-48S12-R5TY
Kaihanga / Waitohu: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 350W
Ngā Rauemi: RFB350-48S12-R5TY.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RFB350-48S12-R5TY
Tau Wae RFB350-48S12-R5TY Kaihanga Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 350W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4846 pcs Pepa Raraunga RFB350-48S12-R5TY.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.39" L x 2.27" W x 0.50" H (60.7mm x 57.7mm x 12.7mm)
Raupapa RFB350 Mana (Watts) 350W
Packaging Tray Paa / Case 9-DIP Module, 1/2 Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 88% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 29.2A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 29.2A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low