RFB300-48S28-R5Y
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
RFB300-48S28-R5Y Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RFB300-48S28-R5Y
Kaihanga / Waitohu: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 16.8-29.4V 300W
Ngā Rauemi: RFB300-48S28-R5Y.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RFB300-48S28-R5Y
Tau Wae RFB300-48S28-R5Y Kaihanga Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 16.8-29.4V 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4818 pcs Pepa Raraunga RFB300-48S28-R5Y.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 16.8 ~ 29.4 V Momotuhi - Input (Min) 36V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V Momo Isolated Module
Rahi / Rahi 2.39" L x 2.27" W x 0.50" H (60.7mm x 57.7mm x 12.7mm) Raupapa RFB300
Mana (Watts) 300W Packaging Tray
Paa / Case 9-DIP Module, 1/2 Brick Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP He pai 91%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 16.8 ~ 29.4 V 11A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 11A