EXB250-48S1V5-R
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
EXB250-48S1V5-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXB250-48S1V5-R
Kaihanga / Waitohu: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 1.5V 90W
Ngā Rauemi: EXB250-48S1V5-R.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXB250-48S1V5-R
Tau Wae EXB250-48S1V5-R Kaihanga Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 1.5V 90W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4165 pcs Pepa Raraunga EXB250-48S1V5-R.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 1.5V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 33V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Raupapa EXB250 Mana (Watts) 90W
Packaging - Paa / Case 9-DIP Module, 1/2 Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 85.5% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.5V 60A 33V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 60A Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EXB250-48S1V5
EXB250-48S1V5
Kaihanga: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 1.5V 90W