EXB250-48S1V2-RJ
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXB250-48S1V2-RJ
Kaihanga / Waitohu: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 1.2V 165W
Ngā Rauemi: EXB250-48S1V2-RJ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXB250-48S1V2-RJ
Tau Wae EXB250-48S1V2-RJ Kaihanga Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 1.2V 165W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4389 pcs Pepa Raraunga EXB250-48S1V2-RJ.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 1.2V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 33V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Raupapa EXB250 Mana (Watts) 165W
Packaging Tray Paa / Case Half Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 84% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.2V 60A 33V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 60A Nga tono ITE (Commercial)