APM2T80P201256GAN-HTM1
ApacerApacer
APM2T80P201256GAN-HTM1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APM2T80P201256GAN-HTM1
Kaihanga / Waitohu: Apacer
Whakaahuatanga hua SSD 256GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Ngā Rauemi: APM2T80P201256GAN-HTM1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APM2T80P201256GAN-HTM1
Tau Wae APM2T80P201256GAN-HTM1 Kaihanga Apacer
Whakaahuatanga SSD 256GB M.2 MLC SATA III 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5481 pcs Pepa Raraunga APM2T80P201256GAN-HTM1.pdf
Taumaha - Tuhinga o mua 3.3V
Momo SATA III Tere - Tuhia 160MB/s
Tere - Pānuihia 430MB/s Rahi / Rahi 80.00mm x 22.00mm x 3.80mm
Raupapa P201-M Ētahi Ingoa 1582-1303
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Momo Rangi FLASH - NAND (MLC) Rahi Mahara 256GB
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Factor Puka M.2 Module
Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Drive (SSD) 256GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V Anei - Max 450mA (Typ)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
APM2T80P201256GAN-HTM1W
APM2T80P201256GAN-HTM1W
Kaihanga: Apacer
Whakaahuatanga: SSD 256GB M.2 MLC SATA III 3.3V