APM2T80P201256GAN-7TMW
ApacerApacer
Apacer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APM2T80P201256GAN-7TMW
Kaihanga / Waitohu: Apacer
Whakaahuatanga hua SSD 256GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Ngā Rauemi: APM2T80P201256GAN-7TMW.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 365 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 365 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APM2T80P201256GAN-7TMW
Tau Wae APM2T80P201256GAN-7TMW Kaihanga Apacer
Whakaahuatanga SSD 256GB M.2 MLC SATA III 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 365 pcs Pepa Raraunga APM2T80P201256GAN-7TMW.pdf
Taumaha - Tuhinga o mua 3.3V
Momo SATA III Tere - Tuhia 180MB/s
Tere - Pānuihia 515MB/s Rahi / Rahi 80.00mm x 22.00mm x 3.80mm
Raupapa P201-M Ētahi Ingoa 86.A1GG4.BK47C
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi FLASH - NAND (MLC) Rahi Mahara 256GB
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Factor Puka M.2 Module
Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Drive (SSD) 256GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V Anei - Max 600mA (Typ)