APM2T60P200064GAN-GTM1W
ApacerApacer
Apacer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APM2T60P200064GAN-GTM1W
Kaihanga / Waitohu: Apacer
Whakaahuatanga hua SSD 64GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Ngā Rauemi: APM2T60P200064GAN-GTM1W.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APM2T60P200064GAN-GTM1W
Tau Wae APM2T60P200064GAN-GTM1W Kaihanga Apacer
Whakaahuatanga SSD 64GB M.2 MLC SATA III 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4582 pcs Pepa Raraunga APM2T60P200064GAN-GTM1W.pdf
Taumaha - Tuhinga o mua 3.3V
Momo SATA III Tere - Tuhia 160MB/s
Tere - Pānuihia 405MB/s Rahi / Rahi 60.00mm x 22.00mm x 3.65mm
Raupapa P200-M Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Momo Rangi FLASH - NAND (MLC)
Rahi Mahara 64GB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Factor Puka M.2 Module Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Drive (SSD) 64GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V
Anei - Max 360mA (Typ)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
APM2T60P200064GAN-7TM
APM2T60P200064GAN-7TM
Kaihanga: Apacer
Whakaahuatanga: SSD 64GB M.2 MLC SATA III 3.3V
I roto i te taonga: 4175 pcs
Tikiake: APM2T60P200064GAN-7TM.pdf
RFQ
Kaihanga: Apacer
Whakaahuatanga: SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V
I roto i te taonga: 5784 pcs
Tikiake: APM2T60P200128GAN-7TM.pdf
RFQ
APM2T60P200064GAN-GTM1
APM2T60P200064GAN-GTM1