APM2T60P200064GAN-7TMW
ApacerApacer
Apacer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APM2T60P200064GAN-7TMW
Kaihanga / Waitohu: Apacer
Whakaahuatanga hua SSD 64GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Ngā Rauemi: APM2T60P200064GAN-7TMW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APM2T60P200064GAN-7TMW
Tau Wae APM2T60P200064GAN-7TMW Kaihanga Apacer
Whakaahuatanga SSD 64GB M.2 MLC SATA III 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4308 pcs Pepa Raraunga APM2T60P200064GAN-7TMW.pdf
Taumaha - Tuhinga o mua 3.3V
Momo SATA III Tere - Tuhia 180MB/s
Tere - Pānuihia 515MB/s Rahi / Rahi 60.00mm x 22.00mm x 3.65mm
Raupapa P200-M Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Momo Rangi FLASH - NAND (MLC)
Rahi Mahara 64GB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Factor Puka M.2 Module Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Drive (SSD) 64GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V
Anei - Max 540mA (Typ)