APM2T60H200256GAN-3TM
ApacerApacer
APM2T60H200256GAN-3TM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APM2T60H200256GAN-3TM
Kaihanga / Waitohu: Apacer
Whakaahuatanga hua SSD 256GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Ngā Rauemi: APM2T60H200256GAN-3TM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APM2T60H200256GAN-3TM
Tau Wae APM2T60H200256GAN-3TM Kaihanga Apacer
Whakaahuatanga SSD 256GB M.2 MLC SATA III 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5337 pcs Pepa Raraunga APM2T60H200256GAN-3TM.pdf
Taumaha - Tuhinga o mua 3.3V
Momo SATA III Tere - Tuhia 370MB/s
Tere - Pānuihia 520MB/s Rahi / Rahi 60.00mm x 22.00mm x 3.88mm
Raupapa H200-M Ētahi Ingoa 1582-1096
86.A0GG4.3T03C
86.AOGG4.3T03C
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi FLASH - NAND (MLC) Rahi Mahara 256GB
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Factor Puka M.2 Module
Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Drive (SSD) 256GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V Anei - Max -