APM2T60H200064GAN-3TMW
ApacerApacer
APM2T60H200064GAN-3TMW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APM2T60H200064GAN-3TMW
Kaihanga / Waitohu: Apacer
Whakaahuatanga hua SSD 64GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Ngā Rauemi: APM2T60H200064GAN-3TMW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APM2T60H200064GAN-3TMW
Tau Wae APM2T60H200064GAN-3TMW Kaihanga Apacer
Whakaahuatanga SSD 64GB M.2 MLC SATA III 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4141 pcs Pepa Raraunga APM2T60H200064GAN-3TMW.pdf
Taumaha - Tuhinga o mua 3.3V
Momo SATA III Tere - Tuhia 190MB/s
Tere - Pānuihia 520MB/s Rahi / Rahi 60.00mm x 22.00mm x 3.88mm
Raupapa H200-M Ētahi Ingoa 86.A0FG2.AK03C
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi FLASH - NAND (MLC) Rahi Mahara 64GB
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Factor Puka M.2 Module
Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Drive (SSD) 64GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V Anei - Max -