AP-USDC16GE239-DTM
ApacerApacer
AP-USDC16GE239-DTM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AP-USDC16GE239-DTM
Kaihanga / Waitohu: Apacer
Whakaahuatanga hua SSD 16GB MLC SATA III
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
720 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AP-USDC16GE239-DTM
Tau Wae AP-USDC16GE239-DTM Kaihanga Apacer
He Rahinga Kei te wātea 2867 pcs Pepa Raraunga
Taumaha - Tuhinga o mua 1.2V, 1.8V, 3.3V
Momo SATA III Tere - Tuhia 160MB/s
Tere - Pānuihia 315MB/s Rahi / Rahi 16.00mm x 20.00mm x 1.40mm
Raupapa µSDC-M Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi FLASH - NAND (MLC)
Rahi Mahara 16GB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Factor Puka - Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Drive (SSD) 16GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 1.2V, 1.8V, 3.3V
Anei - Max 360mA