AP-USDC16GC249-KTM1
ApacerApacer
Apacer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AP-USDC16GC249-KTM1
Kaihanga / Waitohu: Apacer
Whakaahuatanga hua SSD 16GB SLIM-SATA MLC SATA III
Ngā Rauemi: AP-USDC16GC249-KTM1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AP-USDC16GC249-KTM1
Tau Wae AP-USDC16GC249-KTM1 Kaihanga Apacer
He Rahinga Kei te wātea 4917 pcs Pepa Raraunga AP-USDC16GC249-KTM1.pdf
Taumaha - Tuhinga o mua 1.2V, 1.8V, 3.3V
Momo SATA III Tere - Tuhia 170MB/s
Tere - Pānuihia 245MB/s Rahi / Rahi 16.00mm x 20.00mm x 1.40mm
Raupapa uSDC-M Plus Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Momo Rangi FLASH - NAND (MLC)
Rahi Mahara 16GB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Factor Puka Slim-SATA Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Drive (SSD) 16GB SATA III FLASH - NAND (MLC) Slim-SATA 1.2V, 1.8V, 3.3V
Anei - Max 355mA (Typ)