MAL212315681E3
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MAL212315681E3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAL212315681E3
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 20% 16V AXIAL
Ngā Rauemi: MAL212315681E3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAL212315681E3
Tau Wae MAL212315681E3 Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 16V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4149 pcs Pepa Raraunga MAL212315681E3.pdf
Te manawanui 680µF Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.508" Dia x 1.260" L (12.90mm x 32.00mm) Raupapa SAL-A 123
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae - Ko te poari Axial, Can
Pitch - Hononga 16V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 2281 123 15681 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Kaihauturu 850mA Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga MAL212315681E3
Life @ Temp. 180 mOhm Hapa 400 mOhm
Teitei - Tae (Max) - Whakaahua nui 680µF 16V Aluminum Capacitors Axial, Can 180 mOhm 20000 Hrs @ 125°C
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 16V AXIAL
Nga tono 20000 Hrs @ 125°C
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAL212315689E3
MAL212315689E3
Kaihanga: Vishay BC Components
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68UF 20% 16V AXIAL
I roto i te taonga: 4517 pcs
Tikiake: MAL212315689E3.pdf
RFQ
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
I roto i te taonga: 5497 pcs
Tikiake: MAL212315689E3.pdf
RFQ
MAL212315681E3
MAL212315681E3
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680UF 20% 16V AXIAL
Tikiake: MAL212315681E3.pdf
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 25V AXIAL
Kaihanga: Vishay BC Components
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 25V AXIAL