MAL212315471E3
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MAL212315471E3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAL212315471E3
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 16V AXIAL
Ngā Rauemi: MAL212315471E3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAL212315471E3
Tau Wae MAL212315471E3 Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 16V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5738 pcs Pepa Raraunga MAL212315471E3.pdf
Te manawanui 470µF Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.508" Dia x 1.260" L (12.90mm x 32.00mm) Raupapa SAL-A 123
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae - Ko te poari Axial, Can
Pitch - Hononga 16V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 2281 123 15471 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Kaihauturu 680mA Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga MAL212315471E3
Life @ Temp. 250 mOhm Hapa 400 mOhm
Teitei - Tae (Max) - Whakaahua nui 470µF 16V Aluminum Capacitors Axial, Can 250 mOhm 20000 Hrs @ 125°C
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 16V AXIAL
Nga tono 20000 Hrs @ 125°C