MAL202119221E3
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MAL202119221E3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAL202119221E3
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 100V AXIAL
Ngā Rauemi: MAL202119221E3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAL202119221E3
Tau Wae MAL202119221E3 Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 100V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 92315 pcs Pepa Raraunga MAL202119221E3.pdf
Te manawanui 220µF Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.492" Dia x 1.181" L (12.50mm x 30.00mm) Raupapa ASM 021
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Axial, Can
Pitch - Hononga 100V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 2222 021 19221
4098PHBK
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Kaihauturu 560mA Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Waehanga Kaihanga MAL202119221E3 Life @ Temp. 610 mOhm
Hapa 560 mOhm Teitei - Tae (Max) -
Whakaahua nui 220µF 100V Aluminum Capacitors Axial, Can 610 mOhm 8000 Hrs @ 85°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 100V AXIAL Nga tono 8000 Hrs @ 85°C