564RZ5UAM602EP103Z
Hua Hua
Tau Wae: 564RZ5UAM602EP103Z
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP CER 10000PF 6KV Z5U RADIAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 564RZ5UAM602EP103Z
Tau Wae 564RZ5UAM602EP103Z Kaihanga Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 6KV Z5U RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 46462 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 6000V (6kV) Te manawanui -20%, +80%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Z5U
Rahi / Rahi - Raupapa Cera-Mite 564R
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF -20%, +80% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor Z5U Radial, Disc
Te kaha 10000pF Nga tono General Purpose