564RZ5UAM202EP203M
Hua Hua
Tau Wae: 564RZ5UAM202EP203M
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.02UF 2KV Z5U RADIAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 564RZ5UAM202EP203M
Tau Wae 564RZ5UAM202EP203M Kaihanga Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga CAP CER 0.02UF 2KV Z5U RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 51669 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Z5U
Rahi / Rahi - Raupapa Cera-Mite 564R
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.02µF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Z5U Radial, Disc
Te kaha 0.02µF Nga tono General Purpose