BD2425N50200AHF
AnarenAnaren
BD2425N50200AHF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BD2425N50200AHF
Kaihanga / Waitohu: Anaren
Whakaahuatanga hua BALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 50/200 0404
Ngā Rauemi: BD2425N50200AHF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BD2425N50200AHF
Tau Wae BD2425N50200AHF Kaihanga Anaren
He Rahinga Kei te wātea 229426 pcs Pepa Raraunga BD2425N50200AHF.pdf
Raupapa Xinger® Hoki Hoki (Min) 21dB
Rawehanga Putanga Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0404 (1010 Metric) Ētahi Ingoa 1173-1063-6
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Whakakore i te Mahinga (Max) 0.7dB Haapaha - Nga Hauaro / Whakatika 50 / 200 Ohm
Mahinga Rawe 2.4GHz ~ 2.5GHz Whakaahuatanga Taipitopito RF Balun 2.4GHz ~ 2.5GHz 50 / 200 Ohm 0404 (1010 Metric)