BD2425J50200AHF
AnarenAnaren
BD2425J50200AHF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BD2425J50200AHF
Kaihanga / Waitohu: Anaren
Whakaahuatanga hua BALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 50/200 0805
Ngā Rauemi: BD2425J50200AHF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BD2425J50200AHF
Tau Wae BD2425J50200AHF Kaihanga Anaren
He Rahinga Kei te wātea 182412 pcs Pepa Raraunga BD2425J50200AHF.pdf
Raupapa Xinger® Hoki Hoki (Min) 12.2dB
Rawehanga Putanga Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Haapaha - Nga Hauaro / Whakatika 50 / 200 Ohm Mahinga Rawe 2.4GHz ~ 2.5GHz
Whakaahuatanga Taipitopito RF Balun 2.4GHz ~ 2.5GHz 50 / 200 Ohm 0805 (2012 Metric)