BLC9G22LS-160VTZ
AmpleonAmpleon
Ampleon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BLC9G22LS-160VTZ
Kaihanga / Waitohu: Ampleon
Whakaahuatanga hua RF MOSFET LDMOS 28V SOT1271-3
Ngā Rauemi: BLC9G22LS-160VTZ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
20 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BLC9G22LS-160VTZ
Tau Wae BLC9G22LS-160VTZ Kaihanga Ampleon
Whakaahuatanga RF MOSFET LDMOS 28V SOT1271-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1422 pcs Pepa Raraunga BLC9G22LS-160VTZ.pdf
Putanga - Whakamātau 28V Putanga - Kua tohua 65V
Momo Pukapuka LDMOS Pūrere Pūrere Whakarato SOT1271-2
Raupapa - Mana - Whakaputa 35W
Packaging Tray Paa / Case SOT-1271-2
Ētahi Ingoa 1603-1129
BLC9G22LS-160VTZ-ND
Whakaahua Ata -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Hua 18.4dB Rautanga 2.11GHz ~ 2.2GHz
Whakaahuatanga Taipitopito RF Mosfet LDMOS 28V 864mA 2.11GHz ~ 2.2GHz 18.4dB 35W SOT1271-2 Whakatauranga onamata 2.8µA
Tono - Whakamātau 864mA