BLC9G22LS-160VTY
AmpleonAmpleon
Ampleon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BLC9G22LS-160VTY
Kaihanga / Waitohu: Ampleon
Whakaahuatanga hua RF MOSFET LDMOS 28V SOT1271-3
Ngā Rauemi: BLC9G22LS-160VTY.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BLC9G22LS-160VTY
Tau Wae BLC9G22LS-160VTY Kaihanga Ampleon
Whakaahuatanga RF MOSFET LDMOS 28V SOT1271-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1288 pcs Pepa Raraunga BLC9G22LS-160VTY.pdf
Putanga - Whakamātau 28V Putanga - Kua tohua 65V
Momo Pukapuka LDMOS Pūrere Pūrere Whakarato SOT-1271-3
Raupapa - Mana - Whakaputa 35W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOT-1271-3
Ētahi Ingoa 934960066518 Whakaahua Ata -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Hua 18.4dB Rautanga 2.11GHz ~ 2.2GHz
Whakaahuatanga Taipitopito RF Mosfet LDMOS 28V 864mA 2.11GHz ~ 2.2GHz 18.4dB 35W SOT-1271-3 Whakatauranga onamata 2.8µA
Tono - Whakamātau 864mA