FXPT13200
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FXPT13200
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Pcd
Whakaahuatanga hua TERM BLOCK PLUG 13POS 5.08MM
Ngā Rauemi: FXPT13200.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FXPT13200
Tau Wae FXPT13200 Kaihanga Amphenol Pcd
Whakaahuatanga TERM BLOCK PLUG 13POS 5.08MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17237 pcs Pepa Raraunga FXPT13200.pdf
Wiremu Wireka Length 7.87mm Waea Wire ranei Range - mm² -
Wireka Wire ranei Range - AWG 12-26 AWG Pūhiko - UL 300V
Momo Plug, Female Sockets Tae - Ngaru 1.13 Nm (10.0 Lb-In)
Kāhua Whakamutunga Screw with Captive Plate Raupapa FXP FlexiPlug®
Rahi Mata - Tauranga Tau Taumata 6, 7
Whakauruhia te Tāurunga Wae 90° Pana 0.200" (5.08mm)
Packaging Bulk Tae Mahi 105°C
Tau o nga Tauranga 13 Tau o Taumata 2
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei Whakanoho 0.690" (17.53mm) Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polyphenylene Oxide (PPO) Mahinga Pane -
Ngā āhuatanga Retention Latches (Non-Wire Side) Whakaahuatanga Taipitopito 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90° Free Hanging (In-Line)
I teie nei - UL 15A I teie nei - IEC -