FXPT12200
Amphenol PcdAmphenol Pcd
FXPT12200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FXPT12200
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Pcd
Whakaahuatanga hua TERM BLOCK PLUG 12POS 5.08MM
Ngā Rauemi: FXPT12200.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FXPT12200
Tau Wae FXPT12200 Kaihanga Amphenol Pcd
Whakaahuatanga TERM BLOCK PLUG 12POS 5.08MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16860 pcs Pepa Raraunga FXPT12200.pdf
Wiremu Wireka Length 7.87mm Waea Wire ranei Range - mm² -
Wireka Wire ranei Range - AWG 12-26 AWG Pūhiko - UL 300V
Momo Plug, Female Sockets Tae - Ngaru 1.13 Nm (10.0 Lb-In)
Kāhua Whakamutunga Screw with Captive Plate Raupapa FXP FlexiPlug®
Rahi Mata - Tauranga Tau Taumata 6
Whakauruhia te Tāurunga Wae 90° Pana 0.200" (5.08mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa APC1144
Tae Mahi 105°C Tau o nga Tauranga 12
Tau o Taumata 2 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei Whakanoho 0.690" (17.53mm)
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polyphenylene Oxide (PPO)
Mahinga Pane - Ngā āhuatanga Retention Latches (Non-Wire Side)
Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90° Free Hanging (In-Line) I teie nei - UL 15A