BLL1BSK08039XW
Hua Hua
Tau Wae: BLL1BSK08039XW
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Pcd
Whakaahuatanga hua CONN BACKSHELL BAND SZ 8 OLIVE
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BLL1BSK08039XW
Tau Wae BLL1BSK08039XW Kaihanga Amphenol Pcd
He Rahinga Kei te wātea 5078 pcs Pepa Raraunga
Momo Backshell, Banding Rahi Tae -
Te whakangungu Shielded Rahi Hiku - Whakauru 8
Raupapa AlumaLight Te whakanoho Cadmium
Mo te Whakamahia me te / Products Related MIL-DTL-38999 Series I, II Ngā āhuatanga Self Locking
Taitapa - O waho 0.803" (20.40mm) Whakaahuatanga Taipitopito Olive Drab Connector Backshell, Banding 8
Tae Olive Drab Ko te whakatuwhera o te tau 0.252" (6.40mm)