BLL1BSK08039XN
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BLL1BSK08039XN
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Pcd
Whakaahuatanga hua CONN BACKSHELL BANDING SZ 8 SLVR
Ngā Rauemi: BLL1BSK08039XN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BLL1BSK08039XN
Tau Wae BLL1BSK08039XN Kaihanga Amphenol Pcd
He Rahinga Kei te wātea 4094 pcs Pepa Raraunga BLL1BSK08039XN.pdf
Momo Backshell, Banding Rahi Tae -
Te whakangungu Shielded Rahi Hiku - Whakauru 8
Raupapa AlumaLight Te whakanoho Electroless Nickel
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Tuhinga Aluminum Alloy Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Kei roto 1 pc - 1 Backshell
Mo te Whakamahia me te / Products Related MIL-DTL-38999 Series I, II Ngā āhuatanga Self Locking
Taitapa - O waho 0.803" (20.40mm) Whakaahuatanga Taipitopito Silver Connector Backshell, Banding 8
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.252" (6.40mm)