ATB10MT1
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATB10MT1
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Pcd
Whakaahuatanga hua MARKING TAGS DIN 10MM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATB10MT1
Tau Wae ATB10MT1 Kaihanga Amphenol Pcd
Whakaahuatanga MARKING TAGS DIN 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 124394 pcs Pepa Raraunga
Momo Label, Snap In Raupapa ATB
Pana 0.394" (10.00mm) Packaging -