ATB10CL110
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATB10CL110
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Pcd
Whakaahuatanga hua SHORTING LINK INSUL COMB 10POLE
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATB10CL110
Tau Wae ATB10CL110 Kaihanga Amphenol Pcd
He Rahinga Kei te wātea 18166 pcs Pepa Raraunga
Momo Terminal Block, Cross Connection Kāhua Flat Pins
Raupapa ATB Pana -
Tau o nga Tauranga 10 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mo te Whakamahia me te / Products Related ATB Series Whakaaetanga Mea -
Whakautu Whakamutunga - Tae -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ATB10MT1
ATB10MT1
Kaihanga: Amphenol Pcd
Whakaahuatanga: MARKING TAGS DIN 10MM
I roto i te taonga: 124394 pcs
Tikiake:
RFQ
ATB10CL13
ATB10CL13
Kaihanga: Amphenol Pcd
Whakaahuatanga: SHORTING LINK INSUL COMB 3POLE
I roto i te taonga: 50736 pcs
Tikiake:
RFQ
ATB108M010
ATB108M010
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD