ACS755LCB-130-PSF
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ACS755LCB-130-PSF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ACS755LCB-130-PSF
Kaihanga / Waitohu: Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga hua SENSOR CURRENT HALL 130A DC
Ngā Rauemi: ACS755LCB-130-PSF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ACS755LCB-130-PSF
Tau Wae ACS755LCB-130-PSF Kaihanga Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga SENSOR CURRENT HALL 130A DC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5420 pcs Pepa Raraunga ACS755LCB-130-PSF.pdf
Tuhinga o mua 5V Raupapa -
Momo Pato Hall Effect, Open Loop Whakaaroaro 30mV/A
Wā Whakautu 10µs Ko te poari Unidirectional
Packaging Tray Paa / Case 5-CB Formed Leads, PSF
Whakaputa Ratiometric, Voltage Tae Mahi -40°C ~ 150°C
Te maha o nga pouaka 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga ±0.85%
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rautanga DC ~ 35kHz
Mo te ine DC Whakaahuatanga Taipitopito Current Sensor 130A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional 5-CB Formed Leads, PSF
Tae - Whakaaetanga (Max) 10mA I teie nei - Whakaaro 130A
Te tika ±1%