ACS755LCB-130-PFF
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ACS755LCB-130-PFF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ACS755LCB-130-PFF
Kaihanga / Waitohu: Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga hua SENSOR CURRENT HALL 130A DC
Ngā Rauemi: ACS755LCB-130-PFF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ACS755LCB-130-PFF
Tau Wae ACS755LCB-130-PFF Kaihanga Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga SENSOR CURRENT HALL 130A DC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5481 pcs Pepa Raraunga ACS755LCB-130-PFF.pdf
Tuhinga o mua 5V Raupapa -
Momo Pato Hall Effect, Open Loop Whakaaroaro 30mV/A
Wā Whakautu 10µs Ko te poari Unidirectional
Packaging Tray Paa / Case 5-CB Formed Leads, PFF
Whakaputa Ratiometric, Voltage Ētahi Ingoa 620-1271
ACS755LCB-130-PFF-ND
Tae Mahi -40°C ~ 150°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga ±0.85% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Rautanga DC ~ 35kHz Mo te ine DC
Whakaahuatanga Taipitopito Current Sensor 130A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional 5-CB Formed Leads, PFF Tae - Whakaaetanga (Max) 10mA
I teie nei - Whakaaro 130A Te tika ±1%