ACS754LCB-130-PFF
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ACS754LCB-130-PFF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ACS754LCB-130-PFF
Kaihanga / Waitohu: Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga hua SENSOR CURRENT HALL 130A AC/DC
Ngā Rauemi: ACS754LCB-130-PFF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ACS754LCB-130-PFF
Tau Wae ACS754LCB-130-PFF Kaihanga Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga SENSOR CURRENT HALL 130A AC/DC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4521 pcs Pepa Raraunga ACS754LCB-130-PFF.pdf
Tuhinga o mua 5V Raupapa -
Momo Pato Hall Effect, Open Loop Whakaaroaro 15mV/A
Wā Whakautu 11µs Ko te poari Bidirectional
Packaging Tube Paa / Case 5-CB Formed Leads, PFF
Whakaputa Ratiometric, Voltage Ētahi Ingoa 620-1109
Tae Mahi -40°C ~ 150°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga ±1.5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga DC ~ 35kHz Mo te ine AC/DC
Whakaahuatanga Taipitopito Current Sensor 130A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 5-CB Formed Leads, PFF Tae - Whakaaetanga (Max) 10mA
I teie nei - Whakaaro 130A Te tika ±1%