ACS754KCB-150-PSS
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ACS754KCB-150-PSS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ACS754KCB-150-PSS
Kaihanga / Waitohu: Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga hua SENSOR CURRENT HALL 150A AC/DC
Ngā Rauemi: ACS754KCB-150-PSS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ACS754KCB-150-PSS
Tau Wae ACS754KCB-150-PSS Kaihanga Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga SENSOR CURRENT HALL 150A AC/DC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5239 pcs Pepa Raraunga ACS754KCB-150-PSS.pdf
Tuhinga o mua 5V Raupapa -
Momo Pato Hall Effect, Open Loop Whakaaroaro 13.3mV/A
Wā Whakautu 11µs Ko te poari Bidirectional
Packaging Tray Paa / Case 5-CB Straight Leads
Whakaputa Ratiometric, Voltage Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Te maha o nga pouaka 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga ±1.3%
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rautanga DC ~ 35kHz
Mo te ine AC/DC Whakaahuatanga Taipitopito Current Sensor 150A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 5-CB Straight Leads
Tae - Whakaaetanga (Max) 10mA I teie nei - Whakaaro 150A
Te tika ±1%