ACS724KMATR-30AU-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
Allegro MicroSystems, LLC.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ACS724KMATR-30AU-T
Kaihanga / Waitohu: Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga hua SENSOR CURRENT HALL 30A DC
Ngā Rauemi: ACS724KMATR-30AU-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ACS724KMATR-30AU-T
Tau Wae ACS724KMATR-30AU-T Kaihanga Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga SENSOR CURRENT HALL 30A DC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 40672 pcs Pepa Raraunga ACS724KMATR-30AU-T.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Raupapa -
Momo Pato Hall Effect, Differential Whakaaroaro 100mV/A
Wā Whakautu 4µs Ko te poari Unidirectional
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Whakaputa Ratiometric, Voltage Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Te maha o nga pouaka 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Tuhinga ±1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga DC ~ 120kHz Mo te ine DC
Whakaahuatanga Taipitopito Current Sensor 30A 1 Channel Hall Effect, Differential Unidirectional 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Tae - Whakaaetanga (Max) 14mA
I teie nei - Whakaaro 30A Te tika ±0.8%