ACS723LLCTR-45AB-T
Hua Hua
Tau Wae: ACS723LLCTR-45AB-T
Kaihanga / Waitohu: Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga hua SENSOR CURRENT 45A 5V 8SOIC
Ngā Rauemi: ACS723LLCTR-45AB-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ACS723LLCTR-45AB-T
Tau Wae ACS723LLCTR-45AB-T Kaihanga Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga SENSOR CURRENT 45A 5V 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 41710 pcs Pepa Raraunga ACS723LLCTR-45AB-T.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Raupapa -
Momo Pato Hall Effect, Open Loop Whakaaroaro 200mv/A
Wā Whakautu 5µs Ko te poari Bidirectional
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Whakaputa Ratiometric, Voltage
Tae Mahi -40°C ~ 150°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Tuhinga ±1%
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga DC ~ 80kHz
Mo te ine AC/DC Whakaahuatanga Taipitopito Current Sensor 45A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Tae - Whakaaetanga (Max) 14mA I teie nei - Whakaaro 45A
Te tika ±3%