SWT-1.02-17
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWT-1.02-17 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SWT-1.02-17
Kaihanga / Waitohu: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Whakaahuatanga hua FIXED IND 17UH 1.02A 100 MOHM TH
Ngā Rauemi: SWT-1.02-17.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWT-1.02-17
Tau Wae SWT-1.02-17 Kaihanga AlfaMag Electronics (AMGIS)
Whakaahuatanga FIXED IND 17UH 1.02A 100 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4712 pcs Pepa Raraunga SWT-1.02-17.pdf
Momo Toroidal Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.339" L x 0.339" W (8.60mm x 8.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SW
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa SWT1.0217
TE2092
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Powder Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz Inangarangi 17µH
Teitei - Tae (Max) 0.287" (7.30mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 17µH Unshielded Toroidal Inductor 1.02A 100 mOhm Radial DC Resistance (DCR) 100 mOhm
Whakatauranga onamata 1.02A I teie nei - Maama -