SWT-1.02-168
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWT-1.02-168 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SWT-1.02-168
Kaihanga / Waitohu: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Whakaahuatanga hua FIXED IND 168UH 1.02A 400 MOHM
Ngā Rauemi: SWT-1.02-168.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWT-1.02-168
Tau Wae SWT-1.02-168 Kaihanga AlfaMag Electronics (AMGIS)
Whakaahuatanga FIXED IND 168UH 1.02A 400 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24813 pcs Pepa Raraunga SWT-1.02-168.pdf
Momo Toroidal Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.591" L x 0.591" W (15.00mm x 15.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SW
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa SWT1.02168
TE2104
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Powder Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 168µH Teitei - Tae (Max) 0.346" (8.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 168µH Unshielded Toroidal Inductor 1.02A 400 mOhm Radial
DC Resistance (DCR) 400 mOhm Whakatauranga onamata 1.02A