SWS-1.02-17
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWS-1.02-17 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SWS-1.02-17
Kaihanga / Waitohu: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Whakaahuatanga hua FIXED IND 17UH 1.02A 100 MOHM
Ngā Rauemi: SWS-1.02-17.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWS-1.02-17
Tau Wae SWS-1.02-17 Kaihanga AlfaMag Electronics (AMGIS)
Whakaahuatanga FIXED IND 17UH 1.02A 100 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5210 pcs Pepa Raraunga SWS-1.02-17.pdf
Momo Toroidal Te manawanui ±20%
Rahi / Rahi 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm) Te whakangungu Unshielded
Raupapa SW Ratonga -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard Ētahi Ingoa SWS1.0217
TE2047TR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Rauemi - Kore Iron Powder
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 17µH Teitei - Tae (Max) 0.266" (6.75mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 17µH Unshielded Toroidal Inductor 1.02A 100 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Whakatauranga onamata 1.02A