SWS-0.85-680
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWS-0.85-680 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SWS-0.85-680
Kaihanga / Waitohu: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Whakaahuatanga hua FIXED IND 680UH 850MA 1.25 OHM
Ngā Rauemi: SWS-0.85-680.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWS-0.85-680
Tau Wae SWS-0.85-680 Kaihanga AlfaMag Electronics (AMGIS)
Whakaahuatanga FIXED IND 680UH 850MA 1.25 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28895 pcs Pepa Raraunga SWS-0.85-680.pdf
Momo Toroidal Te manawanui ±20%
Rahi / Rahi 0.701" L x 0.669" W (17.80mm x 17.00mm) Te whakangungu Unshielded
Raupapa SW Ratonga -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard Ētahi Ingoa SWS0.85680
TE2020TR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Rauemi - Kore Iron Powder
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 20kHz Inangarangi 680µH
Teitei - Tae (Max) 0.435" (11.05mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 680µH Unshielded Toroidal Inductor 850mA 1.25 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.25 Ohm Max
Whakatauranga onamata 850mA I teie nei - Maama -