SWS-0.30-55
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWS-0.30-55 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SWS-0.30-55
Kaihanga / Waitohu: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Whakaahuatanga hua FIXED IND 55UH 300MA 1 OHM SMD
Ngā Rauemi: SWS-0.30-55.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWS-0.30-55
Tau Wae SWS-0.30-55 Kaihanga AlfaMag Electronics (AMGIS)
Whakaahuatanga FIXED IND 55UH 300MA 1 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 40355 pcs Pepa Raraunga SWS-0.30-55.pdf
Momo Toroidal Te manawanui ±20%
Rahi / Rahi 0.339" L x 0.339" W (8.60mm x 8.60mm) Te whakangungu Unshielded
Raupapa SW Ratonga -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard Ētahi Ingoa SWS0.3055
TE2036TR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Rauemi - Kore Iron Powder
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz Inangarangi 55µH
Teitei - Tae (Max) 0.195" (4.95mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 55µH Unshielded Toroidal Inductor 300mA 1 Ohm Nonstandard DC Resistance (DCR) 1 Ohm
Whakatauranga onamata 300mA I teie nei - Maama -