SWS-0.25-79
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
AlfaMag Electronics (AMGIS)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SWS-0.25-79
Kaihanga / Waitohu: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Whakaahuatanga hua FIXED IND 79UH 250MA 1.5 OHM SMD
Ngā Rauemi: SWS-0.25-79.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWS-0.25-79
Tau Wae SWS-0.25-79 Kaihanga AlfaMag Electronics (AMGIS)
Whakaahuatanga FIXED IND 79UH 250MA 1.5 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36300 pcs Pepa Raraunga SWS-0.25-79.pdf
Momo Toroidal Te manawanui ±20%
Rahi / Rahi 0.339" L x 0.339" W (8.60mm x 8.60mm) Te whakangungu Unshielded
Raupapa SW Ratonga -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard Ētahi Ingoa SWS0.2579
TE2035TR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Rauemi - Kore Iron Powder
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz Inangarangi 79µH
Teitei - Tae (Max) 0.195" (4.95mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 79µH Unshielded Toroidal Inductor 250mA 1.5 Ohm Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.5 Ohm
Whakatauranga onamata 250mA I teie nei - Maama -