SWF-1.4-220
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWF-1.4-220 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SWF-1.4-220
Kaihanga / Waitohu: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Whakaahuatanga hua FIXED IND 220UH 1.4A 380 MOHM TH
Ngā Rauemi: SWF-1.4-220.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWF-1.4-220
Tau Wae SWF-1.4-220 Kaihanga AlfaMag Electronics (AMGIS)
Whakaahuatanga FIXED IND 220UH 1.4A 380 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26816 pcs Pepa Raraunga SWF-1.4-220.pdf
Momo Toroidal Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.689" L x 0.669" W (17.50mm x 17.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SW
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa SWF1.4220
TE2009
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Powder Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 220µH Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 220µH Unshielded Toroidal Inductor 1.4A 380 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 380 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.4A